неділя , 28.04.2024

Збірна Україна перемогла Мальту у відборі на Євро-2024

Збірна України з футболу сьогодні, 19 червня, обіграла команду Мальти 1:0 у матчі відбору на Євро-2024.

У першому таймі наша команда мала більше моментів за Мальту. Однак жоден з них не реалізувала – на перерву команди пішли за рахунку 0:0.

У другій половині зустрічі арбітр двічі призначив пенальті у ворота Мальти. На 52-ій хвилині рефері вказав на 11-метрову позначку за гру рукою захисником суперника. Капітан збірної України Андрій Ярмоленко не зміг реалізувати пенальті, пробивши у поперечину.

Проте вже на 72-й хвилині арбітр зафіксував порушення на Ярмоленку у штрафному майданчику Мальти і призначив ще один пенальті.

Цього разу пробив Віктор Циганков, який переграв голкіпера Мальти, зробивши рахунок 1:0.

До кінця зустрічі українці мали ще створили кілька небезпечних моментів, але подвоїти рахунок так і не вдалося. Отож, мінімальна перемога.

Нагадаємо, минулої п’ятниці збірна України перемогла Північну Македонію з рахунком 3:2.
Після трьох зіграних матчів в активі нашої команди 6 очок (дві перемоги і одна поразка).

Свій наступний поєдинок збірна України проведе на початку осені – 9 вересня підопічні Сергія Реброва протистоятимуть збірній Англії.