неділя , 28.04.2024

“Манчестер Сіті” виграв Лігу чемпіонів, перемігши “Інтер” у фіналі

Англійський футбольний клуб “Манчестер Сіті” став переможцем сезону Ліги чемпіонів УЄФА 2022/23.

У фіналі, який відбувся у суботу, 10 червня, англійська команда з мінімальним рахунком 1:0 обіграла італійський “Інтер”.

Перший тайм матчу пройшов майже без моментів. Чи не єдина нагода була у Ерліна Голанна коли він пробивав із-за меж штрафного майданчика, пише Тернополіс.

У першій половині зустрічі травми зазнав півзахисник і лідер “Ман Сіті” Кевін де Брейне, його довелося замінити.

Англійський клуб переважав суперника за володінням, але особливо небезпечних моментів не створював. Однак у другому таймі англійці таки зуміли вразити ворота суперника.

На 68-й хвилині довга атака закінчилася прострілом у штрафну, захисники “Інтера” вибили м’яч, але точно на ногу Родрі – півзахисник “Ман Сіті” пробив повз воротаря у ближній кут, 1:0.

“Інтер” мав кілька нагод відігратися за останні 20 хвилин, але пробити ворота Едерсона італійцям так і не вдалося.

“Манчестер Сіті” вдруге в своїй історії вийшов до фіналу Ліги чемпіонів (однак жодного трофею раніше не вигравав), “Інтер” – вшосте зіграв у матчі за ключовий трофей (три перемоги).

На шляху до фіналу “Манчестер Сіті” не зазнав жодної поразки у сезоні Ліги чемпіонів: перше місце у групі (4 перемоги, 2 нічиї), три перемоги та три нічийні результати у плей-оф.