вівторок , 06.06.2023

Понад два проміле: у Франківську водій “Ленд Ровера” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який керував позашляховиком у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було виявлено 17 серпня 2022 року у місті Івано-Франківську. Близько третьої години ночі на вулиці Коновальця працівники поліції зупинили водія автомобіля “Land Rover”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд на стан сп’яніння проводився зі згоди водія в установленому законом порядку. Результат позитивний. Драгер показав 2,15 проміле, що майже в 11 разів вище допустимої норми.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 1 ст. 130 КУпАП (нетверезе керування транспортним засобом).

У судове засідання водій позашляховика не з’явився, тому справу розглянули без його присутності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Land Rover” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 1 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Порушник не погодився із таким рішенням та подав апеляційну скаргу, однак Апеляційний суд не задовільнив її, залишивши постанову суду першої інстанції без змін.

Читайте також:
У Снятині водій “Опеля” за п’яну аварію отримав 17000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*