вівторок , 23.07.2024

У Рогатині водій мотоблоку за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Рогатинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував транспортним засобом у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, факт порушення було зафіксовано 28 серпня 2022 року у селі Стратин Рогатинської міської територіальної громади. Ввечері, близько 19:30, на вулиці Під лугом працівники поліції зупинили водія мотоблоку, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій на місці зупинки та у медичному закладі відмовився, чим порушив п. 2.5 Правил дорожнього руху. Вказане порушення вчинено повторно впродовж року.

Тому на водія мотоблоку склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне протягом року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Протокол направили на розгляд до Рогатинського районного суду.

У судовому засіданні водій мотоблоку визнав свою провину. Пояснив, що того дня допомагав родичам по господарству, після чого вживав алкогольні напої. Тому й відмовився від проходження огляду на стан сп’яніння.

Розглянувши матеріали справи, Рогатинський районний суд постановив водія мотоблоку визнати винним у вчиненні порушення ч. 2 ст. 130 КУпАП та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
Понад три проміле: у Рогатині водій “Лади” за нетверезу їзду отримав 17000 грн штрафу