вівторок , 06.06.2023

У Франківську водій “Опеля” за нетверезу їзду отримав 51000 грн штрафу з конфіскацією авто

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який втретє впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як зазначається у матеріалах справи, 9 липня 2022 року в Івано-Франківську на вулиці Надрічна працівники поліції зупинили водія автомобіля “Опель Вектра”. Чоловік перебував за кермом з явними ознаками наркотичного сп’яніння: виражене тремтіння пальців рук, звужені зіниці, які не реагують на світло.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій в установленому законом порядку відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху.

На керманича склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

Кількома тижнями раніше цей водій також попався поліцейським у стані наркотичного сп’яніння і тоді на нього склали протокол за ч. 3 ст. 130 КУпАП (третє впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У суді обидва протоколи об’єднали в матеріали однієї справи. Відтак, любителеві нетверезої їзди пощастило в тому плані, що він отримав одне покарання, а не покарання за кожне із порушень.

Дослідивши матеріали справи, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Опель Вектра” визнати винним у вчиненні порушень, передбачених за ч. 2 ст. 130 КУпАП і ч. 3 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених порушень, а це за ч. 3 ст. 130 КУпАП.

Призначене покарання – штраф у розмірі 51000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 10 років і з конфіскацією транспортного засобу, який є у власності порушника. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Франківську водій “Тойоти Ленд Крузер” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*