понеділок , 25.09.2023

У Долині водій “Ауді” випив пива після скоєння ДТП і отримав 34000 грн штрафу

Долинський районний суд призначив покарання для водія, який вживав алкогольні напої після скоєння дорожньо-транспортної пригоди.

Як зазначається у матеріалах справи, випадок трапився 1 липня 2022 року у місті Долина. На вулиці Обліски водій автомобіля “Ауді 80” проявив неуважність та під час руху заднім ходом допустив зіткнення з автомобілем “Ніссан Кашкай”.

У результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні ушкодження з матеріальними збитками.

Водій “Ауді” залишив місце автопригоди. Порушника згодом розшукали і виявилося, що він перебуває у стані алкогольного сп’яніння. Результат огляду на стан сп’яніння – 3,38 проміле, що майже в 17 разів вище допустимої норми.

Водій “Ауді” пояснив, що після вчинення автопригоди пив пиво.

На порушника склали три адміністративні протоколи: за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП), за ст. 122-4 КУпАП (залишення місця автопригоди) і за ч. 4 ст. 130 КУпАП (вживання алкогольних напоїв після дорожньо-транспортної пригоди або після законної зупинки поліцейськими до проведення огляду на стан сп’яніння).

У суді три протоколи об’єднали в матеріали однієї справи.

Водій “Ауді” у судовому засіданні визнав свою провину та підтвердив усі факти, викладені у протоколах.

Дослідивши матеріали справи, Долинський районний суд постановив водія автомобіля “Ауді 80” визнати винним у вчиненні інкримінованих адміністративних порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених порушень, а це за ч. 4 ст. 130 КУпАП.

Призначене покарання: штраф у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Долині водій “Мазди” за нетверезу їзду отримав 34000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*