п’ятниця , 14.06.2024

Священнослужителі ПЦУ провели молебень в останньому храмі УПЦ МП в Івано-Франківську

Сьогодні, 28 березня, в Івано-Франківську у церкві Різдва Христового на вул. Довженка священнослужителі ПЦУ провели молебень за перемогу України.

Це був останній храм в Івано-Франківську, який належав до УПЦ Московського Патріархату. Про це у себе на Фейсбуці написав міський голова Франківська Руслан Марцінків.

“На сьогодні цей храм є власністю громади Православної Церкви України. Громада офіційно зареєстрована і має право власності на ці приміщення. Раніше певні люди пробували захопити цей храм, але тепер всі правові документи дають право на служіння тут Православній Церкві України”, – зазначив Марцінків.

За його словами, священнослужителі ПЦУ не одразу потрапили до храму. На вході стояли люди та нікого не впускали до середини, у церкві розпилили газ. А напередодні невідомі заварили ворота до храму.

“Помітно, що поменшало ікон. Тому від імені нашої громади подарував ікону Божої Матері Станиславівської, яка є символом сьогоднішньої перемоги. Нехай вона оберігає наше місто, цей храм та цілу Україну. Ми довго йшли до цієї події та показали сьогодні гарний приклад для всієї країни. Ми перші повністю очистилися від Московського Патріархату”, – підкреслив мер.

Читайте також:
Фото церкви у Крилосі визнано найкращим на Прикарпатті за підсумками конкурсу “Вікі любить пам’ятки”