вівторок , 28.05.2024

Прикарпатців кличуть до штурмових бригад поліції, нацгвардії та прикордонної служби

МВС України розпочало формування штурмових бригад «Гвардія наступу», до яких можуть вступати добровольці.

3 лютого в Івано-Франківську відбувся брифінг голови обласної державної адміністрації – начальника обласної військової адміністрації Світлани Онищук про формування додаткових бригад Національної поліції, Національної гвардії та Прикордонної служби України.

Онищук наголосила, що йдеться про Національну кампанію з рекрутингу, повідомляє Галка.

«Щоб 2023 рік став нашим роком перемоги, то ми маємо робити все, що від нас залежить і не залежить. Ми продовжуємо підтримувати наших бійців. Зараз їм дуже потрібні різні тактичні речі, тому плануємо залучати підприємців, аби проводити різні аукціони».

Тому в Україні формують нові додаткові бригади Нацполіції, Нацгвардії та прикордонної служби, які мають посилити ці структури у майбутньому наступі.

Вони складаються з офіцерів та солдатів, які мають досвід на різних ділянках фронту. Це будуть виключно добровольці.

Долучитися до бригади можна у ЦНАПах, де запропонують службу у 8 бригадах. Можна обрати бригаду, в якій хоче служити людина – чи це бригада Нацполіції «Лють», чи бригади Держприкордонслужби «Сталевий кордон» чи шість бригад Нацгвардії.

Очільник поліції області Сергій Безпалько додав, що об’єднана штурмова бригада «Лють» – це воєнізований підрозділ поліції нового зразка. Полки спеціального призначення «Сафарі» та «Цунамі», батальйон патрульної служби поліції особливого призначення «Луганськ-1 імені Героя України Сергія Губанова» – підрозділи поліції, яких об’єднала «Лють». Це – бійці, які виконували бойові завдання на Київщині, Запорізькому, Харківському, Херсонському і Донецькому напрямках. Буча, Ірпінь, Херсон, Лисичанськ, Сєвєродонецьк, Ямпіль і Бахмут теж за плечима бійців.

Від старту кампанії добровольцями зголосилися стати 50 кандидатів з працівників поліції області та близько 100 осіб з-поміж цивільних.

Заробітна плата від 25 000 грн, додаткові виплати залежно від умови служби – 30 000 надбавки та 70 000 при участі в бойових діях.

Т.в.о. командира 1241 Нацгвардії Вадим Ліневський наголошує, що це не є мобілізація.

«Це не мобілізація, ми не будемо роздавати повістки. Це мають бути вмотивовані люди, ми гарантуємо повне забезпечення, ми отримуємо сучасну зброю».

Старший офіцер з добору 31 прикордонного загону В’ячеслав Онофрей наголосив, що віддають перевагу вмотивованим бійцям.

«У кістяк бригади входять воїни, які боронили Азовсталь, Бахмутський напрямок… Ми віддаємо перевагу вмотивованим людям, які готові працювати зі сучасною зброєю».

Записатися можна у семи ЦНАПах – Івано-Франківськ, Калуш, Коломия, Бурштин, Верховина, Надвірна та Косів.

Представники МВС будуть працювати там з 9:00 до 19:00 години без вихідних. З собою потрібно мати паспорт та ідентифікаційний код. Представники бригади будуть вести добровольця потягом всіх необхідних медичних оглядів та тестів.

Читайте також:
Міський голова Франківська провів перевірку у садочках та школах