понеділок , 30.01.2023

У Снятині водій “Ауді” за п’яну їзду отримав 34000 грн штрафу

Снятинський районний суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 5 березня 2022 року у селі Красноставці Снятинської територіальної громади.

Ввечері, близько 22:00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “Ауді А4”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння: почервоніння обличчя, тремтіння пальців рук, невиразна мова тощо.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій в установленому законом порядку відмовився, чим порушив вимоги п. 2.5 Правил дорожнього руху.

Раніше вказаний водій уже неодноразово притягувався до відповідальності за нетверезе кермування і з часу його останнього порушення не минуло 12 місяців.

Тому на порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судове засідання водій “Ауді” не з’явився, хоча був належним чином повідомлений про його дату, час та місце проведення. Тому справу розглянули без присутності на засіданні особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Снятинський районний суд постановив водія автомобіля “Ауді А4” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки.

Читайте також:
Понад 2 проміле: на Городенківщині спіймали і покарали п’яного водія “Фольксвагена”

Один коментар

  1. Буває, людина помиляється. Але це не цей випадок. Ця людина їздить за кермом п’яна регулярно. Притягався чи не щороку за останні років п’ять. Знайомтесь: Максимчук Артур Михайлович, житель с.Красноставці.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*