середа , 29.03.2023

За п’янку і за хабар: у Богородчанах водій мопеда отримав два штрафи по 17000 грн

У Богородчанах поліція зупинила мопед за порушення водієм правил дорожнього руху, а він виявився ще й нетверезим.

гроші

Далі чоловік спробував відкупитись від поліції, заробив кримінальну справу та 17000 гривень штрафу.

Про це йдеться у вироку Богородчанського районного суду. Фігурант справи — з повною загальною середньою освітою, працює будівельником неофіційно, розлучений, на утриманні дітей не має, не судимий у силу ст. 89 КК «Строки погашення судимості».

Як випливає зі матеріалів справи, випадок трапився 26 червня 2022 року о 10.30. Тоді поліцейські зупинили через порушення правил дорожнього руху (водій був без шолома — прим.ред.) мопед «ALPHA» без реєстраційного номерного знаку на автодорозі сполученням Мукачево-Львів Н-09 км, 289 + 200. Під час спілкування з ним поліцейські запідозрили, що водій ще й нетверезий. Тож запропонували пройти огляд. Водій погодився. Алкотестер показав 2,77 проміле.

Далі поліцейські почали складати адмінпротокол за ч.1 ст. 130 КУпАП, а водій почав пропонувати домовитись. Потім поклав під переднє пасажирське сидіння службової автівки поліцейських 1500 грн.

Такі його дії були згодом кваліфіковані органом досудового слідства за ч.1 ст. 369 КК, тобто пропозиція та надання неправомірної вигоди службовій особі за невчинення службовою особою в інтересах того, хто пропонує, обіцяє та надає таку вигоду, будь-якої дії з використанням наданої їй влади та службового становища.

У суді водій вину визнав, розкаявся, погодився зі всіма зібраними доказами. Як результат розгляду справи — суд визнав його винуватим у вчиненні злочину за ч.1 ст. 369 КК та присудив 17000 грн штрафу.

Такий же штраф присудили йому й за нетверезе водіння. Зокрема, постановою суду від 20 липня 2022 його визнали винуватим у вчиненні адмінправопорушення за ч.1 ст. 130 КУпАП та присудили 17000 грн штрафу з позбавленням права керування на рік.

Читайте також:
Мер Яремчі за п’яне ДТП отримав 17000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*