п’ятниця , 19.04.2024

На Прикарпатті ввели графіки погодинних та аварійних вимкнень електроенергії

В усіх областях України, включно із Прикарпаттям, застосовані заходи обмеження електропостачання.

Щодо Івано-Франківської області: станом на 16 листопада НЕК «Укренерго» ввело в дію одночасно графіки аварійних вимкнень та графіки погодинного відключення. При такій ситуації можливі повторні вимкнення за однією адресою, тривалість вимкнень може не співпадати з графіками, повідомляють у “Прикарпаттяобленерго”.

“На жаль, вимкнення будуть тривати і надалі. Через пошкодження енергооб’єктів в сусідніх областях, порушений баланс в роботі енергосистеми. Ситуація наближається до критичної. Тому рекомендуємо не шукати себе в Графіках, чергах, а розуміти – якщо світло зникло, це скоріш за все вимкнення через ситуацію в енергосистемі, це реалії сьогодення, – йдеться в повідомленні. – Оскільки ми не можемо орієнтувати вас на жодні Графіки, будь-ласка слідкуйте за повідомленнями на наших інформаційних сторінках. Сподіваємось, за кілька днів ситуація стабілізується”. – йдеться у повідомленні.

Орієнтовні години увімкнення можна побачити у Viber-боті під кнопкою «Відсутнє світло» та на сайті в розділі Графіки аварійних вимкнень.

Нагадаємо, вчора у зв’язку з масовими ракетними ударами на території України постраждала енергосистема, внаслідок чого заходи з обмеження енергопостачання здійснюються фактично в усіх регіонах.