п’ятниця , 29.09.2023

На Прикарпатті внаслідок пожежі загинула 86-річна жінка

Пожежа зі смертельним наслідком трапилася у понеділок, 21 листопада, у селі Гошів Долинської територіальної громади.

обігрів пожежа

Про це інформують у прес-службі Головного управління ДСНС України у Тернопільській області.

“Сьогодні вранці на пожежі житлового будинку в селі Гошів Долинської ТГ , загинула власниця будинку, віком 86 років, ймовірно внаслідок необережного поводження з вогнем під час користування пічним опаленням”. – йдеться у повідомленні.

Працівники Служби порятунку звертають особливу увагу громадян на небезпеку користування несправними газовими та електроприладами, що може призвести до трагічних наслідків.

Подбайте про своє здоров’я та здоров’я своїх близьких, дотримуйтесь правил безпеки:

  • Купуйте лише сертифіковані електроприлади в ліцензованих точках продажу. Використовуйте їх відповідно до інструкції.
  • Контролюйте використання приладів обігріву та генераторів.
  • Не вмикайте одночасно багато електроприладів у подовжувач, не допускайте дітей до нагрівальних приладів, не накривайте електрообігрівач і не залишайте його ввімкненим під час виходу з будинку.
  • Якщо Ви користуєтеся пічним опаленням, – потрібно постійно слідкувати за станом опалювальних печей та димарів, своєчасно їх ремонтувати.
  • Не використовуйте газові плити для обігріву приміщень, оскільки продукти згорання газу, зокрема, чадний газ, не має кольору, запаху, але він дуже отруйний!!!

Також пам’ятайте, що під час аварійних відключень електроенергії, внаслідок перепаду напруги після відновлення електропостачання, може вийти з ладу електротехніка, тому потрібно відключати електроприлади від мережі, а також використовуйте стабілізатори напруги. Відповідальність рятує життя!

Читайте також:
На Косівщині горіла будівля кафе (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*