неділя , 29.01.2023

У Франківську нетверезий водій “Фольксвагена” заробив 34000 грн штрафу

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який повторно впродовж року керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 23 січня цього року в Івано-Франківську. Близько опівночі на вулиці Вовчинецькій працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фольксваген Поло”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння – різкий запах, порушення мови, поведінка, що не відповідає обстановці.

Від проходження огляду на стан сп’яніння кермувальник на місці зупинки та у медичному закладі відмовився у присутності двох свідків.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судові засіданні водій кілька разів не з’явився. Спочатку просив перенести розгляд справи у зв’язку з сімейними обставинами, а потім просто не з’явився, не пояснивши причини.

Тож справу розглянули без присутності на засіданні особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Фольксваген Поло” визнати винним у вчиненні інкримінованого порушення і призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Снятині водій БМВ за їзду “під кайфом” отримав 34000 гривень штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*