понеділок , 30.01.2023

Олександр Педан знімає на Івано-Франківщині проект про українські університети

Телеведучий разом із командою працюють над другим сезоном освітнього тревел-проекту “УніверСheck”

Педан

Телеведучий Олександр Педан на кілька днів завітав на Івано-Франківщину зі зйомками нового сезону освітнього тревел-проекту “УніверCheck”. Мета проекту – розповісти про вітчизняні виші та популяризувати навчання в Україні.

За сюжетом, телеведучий разом із 17-річною донькою Лерою мандрують університетами, дізнаються різноманітність спеціальностей, інспектують гуртожитки, знайомляться з місцевим студентським ком’юніті, досліджують логістику та особливості міста, у якому знаходиться виш.

  • Сьогодні важливо цінувати та популяризувати українське, – каже телеведучий Олександр Педан. – Рівень освіти у нас не нижчий, ніж за кордоном. В Україні багато професіоналів своєї справи. І сьогодні, як ніколи, важливо розповідати про це, мотивувати молодь залишатися, навчатися тут і розвивати країну.

На Івано-Франківщині команда освітнього тревелу “УніверCheck” обрала відразу два виші – безпосередньо в Івано-Франківську та місті Косів.

  • У другому сезоні “УніверCheck” ми робимо акцент на професіях, щоб молодь спершу визначалася, ким вона хоче буде, а вже потім, відповідно до цього бажання, обирала виш, – пояснює Олександр Педан. – На Франківщині є дуже гідні університети, які навчають спеціалістів певного профілю. В Україні таких небагато.

Також зіркове сімейство познайомить з кожним містом області, розповість про їхні переваги та особливості.

Переглянути випуски “УніверCheck” з Івано-Франківщини можна буде на початку 2023 року. А перший сезон освітнього тревелу – за посиланням.

Читайте також:
Які вибрати квіти на весілля

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*