неділя , 02.04.2023

Прикарпатські рятувальники надавали допомогу двом туристам у горах

Двоє киян, незважаючи на попередження про складні погодні умови, пішли у гори, однак самостійно звідти повернутися уже не могли.

Вчора, 19 вересня, на лінію “101” поступило повідомлення від 22-річного туриста, жителя міста Київ , про те, що він разом дівчиною, 2002 р.н., жителькою м. Київ рухаються Чорногірським хребтом від озера Бребенескул Закарпатської області в напрямку до гори Дземброня ( на межі Закарпатської та Івано-Франківської області) не можуть самостійно продовжити рух та потребують допомоги рятувальників, у зв’язку з складними погодними умовами, а саме сильний вітер, обмежена видимість, низька температура.

Туристи здійснювали прохід Чорногірським хребтом від урочища Заросляк до села Дземброня, через г.Шпиці, озеро Несамовите, озеро Бербенескул, г. Гутин Томнатик, г. Менчул.

Для надання допомоги туристам одразу було залучено пошуково-рятувальне відділення Явірник, що базується на горі Піп Іван та повідомлено Оперативно-координаційний центр ГУ ДСНС в Закарпатській області для залучення Рахівських гірських рятувальників для надання допомоги з проведення пошуково-рятувальних робіт.

Рятувальники пошуково-рятувального відділення Явірник знайшли постраждалих та після проведення заходів з обігріву супроводили до озера Бребенескул Закарпатської області, де зустрілись з закарпатськими рятувальниками та спільно з постраждалими на снігоболотоході «БОГУН» продовжили слідування на зустріч автомобілю швидкої медичної допомоги. В селі Богдан Закарпатської області рятувальники передали постраждалих медикам. Від подальшої госпіталізації туристи відмовилися, інформують у прес-службі ДСНС України в Івано-Франківській області.

Читайте також:
Повалені дерева і підтоплені будинки: у Городенці, Коломиї та Франківську ліквідовували наслідки негоди

Один коментар

  1. Это полезная информация. Для меня важно то, что тахта, которую я заказываю будет изготовлена в необходимом размере и выбранном цвете.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*