четвер , 08.06.2023

Понад два проміле: у Калуському районі спіймали і покарали дуже п’яного водія

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 17 квітня цього року у селі Кропивник Калуського району.

Ввечері, близько 20.00, працівники поліції зупинили водія автомобіля “NISSAN KUBISTAR”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Огляд проводився на місці зупинки. Драгер показав 2,13 проміле, що в 10 разів вище допустимої норми і це вважається сильним ступенем алкогольного сп’яніння.

Окрім того водій сів за кермо, будучи обмеженим в праві керування транспортним засобом.

Отож на порушника склали два адміністративні протоколи: за ч. 3 ст. 126 КУпАП (керування транспортним засобом особою, стосовно якої встановлено тимчасове обмеження у праві керування) і за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У судовому засіданні водій “Ніссану” свою провину визнав та розкаявся у вчиненому.

Дослідивши матеріали справи, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “NISSAN KUBISTAR” визнати винним у вчиненні інкримінованих порушень і призначив йому покарання за найбільш серйозне із числа вчинених порушень, а це за ч. 1 ст. 130 КУпАП. Призначене покарання – штраф у розмірі 17000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік. Постанова суду уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Рожнятові п’яний водій “Тойоти” в’їхав в електричну опору та отримав 17000 грн штрафу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*