субота , 01.10.2022

Куп’янськ, Ізюм, Лисичанськ: як розвивається контрнаступ ЗСУ на сході країни

Російські війська залишили місто Ізюм та деякі інші населені пункти в Харківській області.

Куп'янськ

Українські військові у Куп’янську

Про це повідомили так званий “перший заступник міністра інформації ДНР” Данило Безсонов у Telegram,  та 25-а окрема повітрянодесантна Січеславська бригада у Facebook.

“Так, із Ізюма пішли, як і з деяких інших населених пунктів Харківського напрямку. Звичайно, це погано. Звичайно, це результат помилок високого командування. Але не потрібно шукати в цьому прихованих смислів. Справа не в договорняках і не в зраді. Просто, воюємо, як уміємо. На всіх рівнях. Десь краще, десь гірше. Головне – визнати помилки та зробити правильні висновки”. – зазначив Данило Безсонов.

Згодом 25-а окрема повітрянодесантна Січеславська бригада опублікувала відео українських захисників в Ізюмі.

“Десантники продовжують впевнено йти вперед звільняючи Харківщину від рашистів! Не зупиняємось, оксамитовий сезон для російської мразоти видався “жарким”! Горіть в пеклі, окупанти! Вірте в ЗСУ! Ми переможемо!” – йдеться у повідомленні 25-ої Січеславської бригади.

Нагадаємо, 6 вересня українські військові розпочали контрнаступ на Ізюмському напрямку.

9 вересня було офіційно підтверджено звільнення від російських загарбників міста Балаклія Харківської області.

Сьогодні вранці, 10 вересня, було повідомлення, що наші захисники зайшли у місто Куп’янськ Харківської області, що за 70 км на схід від Балаклії.

Контрнаступ на сході розвивається дуже динамічно. Станом на 17.00 голова Луганської обласної військової адміністрації Сергій Гайдай повідомив, що українські військові уже перебувають на околицях захопленого раніше окупантами Лисичанська, що за сотню кілометрів від Ізюма.

Читайте також:
На Донбасі загинув воїн з Рогатинської громади Роман Бандура

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*