середа , 19.06.2024

У Крихівцях п’яний водій пошкодив два чужих автомобілі і втік з місця ДТП

Івано-Франківський міський суд призначив покарання для водія, який у стані алкогольного сп’яніння скоїв дорожньо-транспортну пригоду.

Як вбачається із матеріалів справи, випадок трапився 9 січня цього року у селі Крихівці Івано-Франківської міської громади. Водій автомобіля “Шкода Октавія” проявив неуважність та допустив зіткнення з автомобіля “Ніссан Мікра” і “Шкода Фабія”.

У результаті ДТП транспортні засоби отримали механічні ушкодження. Винуватець аварії залишив місце події і, як згодом виявилося, перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння водій автомобіля “Шкода Октавія” в установленому законом порядку відмовився.

На порушника склали адміністративні протоколи за ст. 124 КУпАП (спричинення ДТП), за ст. 122-4 (залишення місця ДТП) і за ч. 1 ст. 130 КУпАП (керування транспортними засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У суді усі три протоколи об’єднали в одну справу.

Водій “Шкоди” у судові засідання двічі не з’явився, тому з другої спроби справу розглянули без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, Івано-Франківський міський суд постановив водія автомобіля “Шкода Октавія” визнати винним у вчиненні інкримінованих порушень і призначив покарання за найбільш значиме із числа скоєних порушень, а це за ч. 1 ст. 130 КУпАП.

Призначене покарання – 17000 гривень штрафу з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 1 рік.

Порушник спробував оскаржити це рішення в Апеляційному суді, але безуспішно. Постанова уже набрала законної сили.

Читайте також:
У Франківську нетвереза водійка скоїла ДТП. Як її покарали?