середа , 19.06.2024

На Прикарпатті виділили ділянку під житло для переселенців (ВІДЕО)

В Івано-Франківську побудують тимчасове житло для вимушених переселенців. Війна затягується, тож потрібно вирішувати проблему з житлом для внутрішньо переміщених осіб. Зокрема, у місті уже виділили ділянку для цього.

переселенці

Про це повідомив міський голова Руслан Марцінків в ефірі телемарафону на 5 каналі.

“Ми переходимо від тимчасових до постійних рішень. Уже виділили ділянку під будівництво соціального житла, – каже Руслан Марцінків. – Треба вирішувати цю проблему на довшу перспективу”.

За словами міського голови, зараз у Франківську є 42 тис. переселенців – це тільки ті, хто зареєструвався офіційно. Також 2400 дітей з інших областей навчається у франківських школах, а близько 800 відвідують різні гуртки та секції.

Все ж, на думку Руслана Марцінківа, більшість вимушених переселенців повернеться додому після закінчення війни. Але для тих, хто залишиться, треба створити належні умови.

“Результати опитування засвідчили, що 80% внутрішньо переміщених осіб мріють повернутися додому. Я вірю, що більша кількість людей повернеться в свої регіони. Для решти ми докладаємо зусиль. Тільки по нашій статистиці близько 800 внутрішньо переміщених знайшли роботу у Франківську. Це лікарі, вчителі, комунальники, перукарі”, – каже Марцінків.

Читайте також:
Є травмовані: вранці росіяни обстріляли Західну Україну