субота , 21.05.2022

У Калуші водій випив вранці 150 грамів горілки і ввечері отримав протокол на 34000 грн штрафу

Калуський міськрайонний суд призначив покарання для водія, який керував автомобілем у стані алкогольного сп’яніння.

Як вбачається із матеріалів справи, факт порушення було зафіксовано 30 вересня 2021 року у Калуші. Ввечері, близько 19.30, на вулиці Козоріса працівники поліції зупинили водія автомобіля “Фіат Добло”, який перебував за кермом з явними ознаками алкогольного сп’яніння.

Від проходження огляду на стан сп’яніння на місці зупинки кермувальник відмовився, також відмовився і проїхати для огляду у найближчий медичний заклад.

На порушника склали адміністративний протокол за ч. 2 ст. 130 КУпАП (повторне впродовж року керування транспортним засобом у стані алкогольного або наркотичного сп’яніння).

У графі пояснень в адміністративному протоколі водій написав, що вранці випив 150 грамів горілки.

У судові засідання чоловік двічі не з’явився, тому після другої неявки суд розглянув справу без присутності особи, яка притягується до відповідальності.

Дослідивши матеріали справи, в тому числі й відеозапис з місця події, Калуський міськрайонний суд постановив водія автомобіля “Фіат Добло” визнати винним у вчиненні порушення, передбаченого ч. 2 ст. 130 КУпАП, та призначив йому покарання у вигляді штрафу у розмірі 34000 гривень з позбавленням права керування транспортними засобами терміном на 3 роки без оплатного вилучення транспортного засобу.

Постанова судді уже набрала законної сили.

Читайте також:
За кермом була дружина? У Франківську водій з другої спроби таки відмазався від штрафу за п’яну їзду

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*