вівторок , 07.12.2021

На Прикарпатті нових споживачів не приєднуватимуть до електромереж

Через інтенсивний розвиток туризму у Поляниці та Яблуниці пропускна здатність існуючих мереж 10-35 кВ вичерпана. 

електромережа

Це означає, що поточна кількість приєднаних до електромереж споживачів є граничною і нові приєднання можуть суттєво знизити якість електроенергії для існуючих та нових клієнтів компанії. Щоб не допустити погіршення якості послуг, фахівці обленерго прийняли рішення тимчасово призупинити приєднання споживачів до електромереж та спрямувати усі сили для проведення технічного переоснащення електрообладнання, інформує пресслужба АТ “Прикарпаттяобленерго”.

“Заходи для ліквідації дефіциту потужності в цьому регіоні передбачені інвестиційними програмами АТ «Прикарпаттяобленерго» 2020-2022 років, відповідно до Плану розвитку системи розподілу компанії. Станом на сьогодні збудовано ПС 35/10 кВ «Поляниця», яка заживлена однією повітряною лінією 35 кВ від трансформаторної підстанції 110/35/10 кВ «Ворохта». В проєкті Плану розвитку системи розподілу на 2022 рік передбачено будівництво ПС 35 кВ «Яблуниця» та переведення другої лінії живлення підстанції 35/10 кВ «Поляниця» на 35 кВ. Для цього необхідно виконати реконструкцію мереж 10 кВ з перезаживленням існуючих ТП 10/0,4 кВ, що також передбачено у проєкті інвестиційної програми на 2022 рік”, – йдеться в повідомленні.

У технічних умовах також передбачено заходи з реконструкції існуючих мереж 10-35 кВ, без виконання яких підключення електроустановок замовників тимчасово неможливе. Приєднання електроустановок нових клієнтів призупинено до кінця 2022 року. Проте ця реконструкція дозволить збільшити пропускну здатність та відновити процедури приєднання для клієнтів.

АТ «Прикарпаттяобленего» просить поставитись до ситуації та тимчасових незручностей з розумінням. Передусім це стосується тих клієнтів, які уклали договір на приєднання, отримали технічні умови, але не були приєднані до електромережі через дефіцит потужності. Енергетики запевняють, що клієнти, які оплатили послугу, будуть приєднані до електромереж першочергово, щойно потужності стане достатньо для нових приєднань.

Читайте також:
Снігопади на порозі: синоптики розповіли, коли в Україну увірветься зима

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*