субота , 29.01.2022

«Поводяться як вдома»: власниця готелю в Карпатах розповіла про туристів з Саудівської Аравії (ФОТО)

Готельєрка одного з відомих прикарпатських курортів розповіла, як під час відпочинку поводяться туристи з Саудівської Аравії.

туристи

Цим Анна Грималюк поділилася з журналістами OBOZREVATEL.

Гості з Саудівської Аравії не завжди розуміють, що від них вимагають готельєри і як поводитися за нашими правилами. Анна каже, що їм потрібно узгоджувати всі моменти, щоб потім не було проблем.

«Так, у нас різні культури, але їм чітко потрібно казати про правила. Ми поселяємо гостя і чекаємо, що буде все, як завжди. А насправді вони можуть просто не усвідомлювати, що в нас по-іншому, в нас інакший туалет або ще щось», – пояснює власниця готелю.

Річ у тім, що араби по-особливому поводяться на території готелю. Вони не селяться в номери поруч з українцями або іншими туристами, оскільки їм необхідна приватність.

До того ж саудівці не заселяться в готелі, де немає власної кухні й свого туалету з біде або хоча б душу.

Грималюк розповіла, що вони спеціально орендували сусідні котеджі для гостей із Саудівської Аравії, оскільки український формат готелів їм не підходить.

«Їм зручніше брати котеджі. Саудівці хочуть приватності. Навіть якщо вони селяться у звичайному корпусі з номерами, то в загальний басейн не ходять. Дівчата ніколи не йдуть купатися, бо не можуть роздягтися», – додала українська підприємниця.

Українці подорожують за кордон, щоб ознайомитись з іншими традиціями й культурою, а саудівці, навпаки, везуть до нас всю свою культуру і всі свої традиції, впевнена Анна. Вони хочуть харчуватися тут так, як харчуються у себе вдома, і вимагають собі номер із кухнею.

Готельєрка додала, що в них не було такого, щоб гості з Саудівської Аравії залишали великі чайові: навіть українці залишають персоналу більше «на чай».

Читайте також:
Франківський композитор написав пісню, яку виконали Тіни Кароль та KAZKA (ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*