субота , 29.01.2022

На Прикарпатті виконали план з весняного призову на військову службу

В Івано-Франківську відбулося засідання обласної призовної комісії, яку очолює керівник апарату облдержадміністрації Віталій Соловей.

призов в армію

Під час засідання військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки Володимир Ярмошук повідомив присутніх, що план весняного призову на строкову військову службу, який тривав з 1 квітня до 30 червня, виконаний.

Всі райони своєчасно справилися із завданням, передає прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Члени обласної призовної комісії ознайомилися з інформацією голів районних призовних комісій  щодо підсумків весняного призову.

Вони перевірили законність прийнятих районними призовними комісіями рішень про надання відстрочки чи звільнення від призову громадян призовного віку за різними обставинами.

Результати перевірок рішень, прийнятих районними призовними комісіями, будуть занесені до книги протоколів засідань обласної призовної комісії.

Райдержадміністраціям, виконавчим комітетам міських, селищних та сільських рад, районним (міським) ТЦК та СП, територіальним підрозділам Національної поліції області готуються рекомендації щодо організації роботи у період між призовами та при проведенні осіннього призову 2021 року.

Читайте також:
На Івано-Франківщині призовну компанію виконали поки що на 52%

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*