понеділок , 24.01.2022

На Івано-Франківщині призовну компанію виконали поки що на 52%

У четвер, 20 травня, відбулося чергове засідання Івано-Франківської обласної призовної комісії.

призов в армію

Як повідомив військовий комісар обласного територіального центру комплектування та соціальної підтримки полковник Володимир Ярмошук, станом на сьогодні відбулося 5 відправок молодого поповнення до війська для проходження строкової служби.

За 5 п’ять відправок до Збройних Сил України та інших військових формувань було відправлено 228 осіб, що становить 52% від планового завдання.

Сьогодні також відбудеться чергова відправка юнаків до Національної гвардії та Державної прикордонної служби України у кількості 23 осіб.

Наступна відправка запланована на 27 травня, а остання – на 17 червня 2021 року, інформує Івано-Франківський центр комплектування та соціальної підтримки.

Також на засіданні комісії було заслухано представників місцевої влади та військових комісарів Городенківського, Рогатинського, Калуського, Снятинського та Івано-Франківського територіальних центрів комлектування та соціальної підтримки про хід роботи вищезазначених призовних комісій та можливі проблемні питання.

Нагадаємо, що на строкову службу з області належить призвати 435 придатних за станом здоров’я громадян України чоловічої статі, яким до дня відправлення у військові частини виповнилось 18 років, та старших осіб, які не досягли 27 років.

Читайте також:
У Франківську СБУ викрила трьох посадовців на подвійному громадянстві

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*