неділя , 01.10.2023

Нетверезі діти: у Франківську 5 підлітків напилися до нестями (ВІДЕО)

Двох підлітків привели до тями батьки, а трьох довелося госпіталізувати. 

п'яні діти, Франківськ

Непритомних від випитого алкоголю дітей знайшли на території недобудованого дитячого садка в Івано-Франківську. Їм лише 11 та 12 років. Трьох хлопців шпиталізували, ще двох батьки самотужки “відкачували” вдома.

На відео, яке з’явилося в соцмережі, їхні вчителі впізнали своїх учнів. І поки діти поступово оговтуються, їхні батьки весь сьогоднішній день провели на виховних бесідах – спочатку в школі, потім у поліції. Про це  йшлося в сюжеті ТСН.

П’яних, як чіп, підлітків помітили діти, які гралися на території недобудованого садочка. Та викликали “швидку”.

Поступив виклик по вулиці Миколайчука: лежить дитина, блює, без свідомості. Діти кричали, що є ще один. Побігли десь за будинок і принесли ще одного. Перший 11-річний хлопчик, другий — 12-річний”, — каже директор обласного центру екстреної медичної допомоги Мирон Матейко.

Хлопці були непритомні, кажуть медики, і від них сильно тхнуло алкоголем. Тож обидвох відвезли до лікарні.

Могла настати аспірація блювотними масами, миттєва смерть і вже б ніхто нічого не допоміг”, — говорить медична директорка обласної дитячої клінічної лікарні Оксана Дащенко.

“Двох хлопців за руки за ноги, як двох трупів, понесли в двір на лавочку, викликали “швидку”, без жодних ознак життя. Це дуже страшно, сама мама. На секунду уявила, що таке може трапитись із моїм сином”, — розповіла в соцмережі очевидиця.

Невдовзі до лікарні привезли ще й третього підлітка. Зробили це вже його батьки.

Відео з п’яними дітьми почало швидко ширитися соцмережами. На ранок його побачили вчителі, які впізнали своїх учнів та схопилися за голову.

“Раніше таких випадків з ними не було. Вони не особливо добре навчаються, але зауважень з такого приводу до них не було”, — каже директор ліцею Михайло Калинюк.

Педагоги швидко провели своє розслідування і з’ясували: п’ятеро друзів — учні різних міських шкіл зібралися на квартирі в одного з них і знайшли там дволітрову пляшку з алкоголем.

“Діти хотіли покататись на чомусь, пішли до іншої квартири шукати інструменти і побачили, що у серванті стоїть пляшка самогону. Ну, вони взяли і давайте спробуємо на смак, який це має вигляд, що далі буде”, — розповідає заступниця директора ліцею Людмила Грицко.

Випили добряче, не закусували, лише запивали водою. Після чого пішли гуляти і на недобудові почали втрачати свідомість. Двох з них “відкачали” батьки, інших — ушпиталили. Більшість з цих дітей ростуть у неповних сім’ях, кажуть вчителі.

В одній сім’ї бабуся виховує дитину. В другій — тата немає, в третій — хтось на заробітках. Тобто є проблема всередині сім’ї. І звичайно, це впливає на виховання, на психічний стан дитини”, — говорить заступниця директора ліцею.

Спілкуватися з журналістами батьки відмовилися. Тільки пообіцяли, що сини, як одужають, отримають добрячого прочухана. Адже поки діти у лікарні, дорослі увесь день на виховних бесідах — спочатку у школі, потім у поліції. За батьківський недогляд на них склали протоколи і тепер кожному загрожує штраф до двох тисяч гривень.

Читайте також:
Напилися до нестями: у Франківську поліція забрала дитину у двох дуже п’яних жінок

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*