понеділок , 24.01.2022

У лютому прикарпатці придбали 80 нових авто – рейтинг моделей

Минулого місяця в Івано-Франківську та області зареєстрували 80 нових авто. Сума покупок становила 2,4 млн доларів.

Найпопулярнішим брендом був Toyota – 16 таких нових автомобілів отримали реєстрацію у лютому. Крім них попитом користувались Renault, Nissan, Skoda і Hyundai, – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Серед моделей найчастіше купували Toyota Land Cruiser, Toyota RAV4 і Kia Sportage. По 5 автомобілів цих моделей зареєстрували у лютому, але найбільша сума витрат припала на Toyota Land Cruiser.

Понад 80% зареєстрованих автомобілів були кросоверами. Дизельними силовими агрегатами були обладнані 30% зареєстрованих авто, а середній об’єм двигуна становив 2 л. Автомобілі з ціною від 17 до 35 тис. доларів отримали долю ринку 64%. Середня ціна кожного автомобіля, який зареєстрували у лютому, склала 30 тис. доларів.

Загалом минулого місяця в Україні зареєстрували 6 300 нових авто. Сума покупок становила 200 млн доларів. Найпопулярнішою маркою була Toyota. Понад 850 таких нових автомобілів отримали реєстрацію минулого місяця. Найдорожчими автомобілями минулого місяця стали Aston Martin DB11 і DBX, Bentley Flying Spur, вартість кожної становить майже по 300 тис. доларів. Також у лютому зареєстрували по два BMW 8-Series і Porsche 911 (145 і 195 тис. доларів відповідно).

Нагадаємо, згідно з результатами продажів 2020 року, в Івано-Франківську та області реалізували 1 100 нових автомобілів на загальну суму понад 31 млн доларів. Тоді бестселером був кросовер Renault Duster.

Читайте також:
Президент Зеленський підписав закон про підвищення штрафів за водіння в нетверезому стані

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*