середа , 19.01.2022

Підприємці блокували дорогу до Буковелю: вимагали припинити роботу курорту (ФОТО)

Сьогодні, 11 березня, прикарпатські підприємці перекрили дорогу до в’їзду в Буковель – вимагали припинити роботу гірськолижного курорту.

Дорогу блокували впродовж 5-7 хвилин, згодом пропускали автомобілі. Загалом майже 30 людей з Івано-Франківська, Коломиї та інших міст приїхали на акцію протесту, пише  Суспільне Карпати.

“Ми приїхали сюди провести акцію, оскільки ми — проти вибіркового карантину і проти того, що в цей момент працює Буковель, коли два тижні малі підприємці вже закриті”, — розповідає підприємиця з Івано-Франківська Людмила Климчук. — Ми вимагаємо, щоб закрили Буковель, закрили великі супермаркети. Якщо кажуть, що ланцюг переривання коронавірусної інфекції два тижні, отже ми вимагаємо на два тижні закриття курорту й уведення тотального карантину на два тижні”.

Підприємиця розповідає, що з уведенням обмежень червоної карантинної зони люди залишилися без заробітку.

“Чому закрили нас? Ми також маємо сім’ї, нам не скасували податки. Ми мусимо платити ті ж комунальні послуги, оренду оплачувати. Терміну ніхто нам не називає, наскільки нас закрили. Нам ніхто не платить зарплату, те, що ми продамо, те, що заробимо, з того і живемо”, – каже Людмила Климчук.

А також додає, що не зважаючи на припинення роботи, підприємці податок за березень заплатили.

Станом на 11:30 год дорогу до в’їзду в Буковель розблокували.

Читайте також:
У Франківську підприємці бунтували проти карантинних обмежень (ВІДЕО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*