середа , 21.02.2024

Наркоман з Калуша за рік наїздив на 112000 гривень штрафів

Мешканця Калуша суд позбавив на 10 років права керування транспортними засобами та присудив 40 800 гривень штрафу за керування в стані наркотичного сп’яніння.

Сьогодні, 18 лютого, Калуський міськрайонний суд виніс постанову, щодо мешканця м. Калуша, який керував автомобілем з ознаками наркотичного сп’яніння.

Після його зупинки поліція, виявила, що зіниці у водія розширені, а поведінка не відповідає дійсності. Поліція запропонувала водієві пройти огляд в медичному закладі, однак він відмовився.

Аналізуючи здобуті в судовому засiданнi докази, суд прийшов до висновку, що дії  місцевого мешканця слід кваліфікувати за ч. 3 ст. 130 КУпАП, оскільки він неодноразово протягом року піддавався адміністративному стягненню за керування транспортним засобом у стані наркотичного сп’яніння, інформує прес-служба суду.

Як наслідок, суд обрав стягнення у виді штрафу в розмірі 40 800 гривень, з позбавленням права керування транспортними засобами на строк 10 років та без оплатного вилучення транспортного засобу, оскільки суду не надано доказів про те, що вказаний автомобіль належить водієві.

На протязі 2020 року Калуським міськрайонним судом дана особа 5 разів притягалася до адміністративної відповідальності за керування автомобілем в стані наркотичного сп’яніння. За сукупністю накладених штрафів загальна сума, яка підлягає стягненню з порушника складає 112 200 гривень.

Читайте також:
Алкогольний рекордсмен: водій з Прикарпаття за рік отримав штрафів на 100000 гривень

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*