субота , 21.05.2022

Голова Івано-Франківської ОДА їздив у “Буковель”, щоб керівникам курорту нагадати про карантин

Діяльність туристично-відпочинкових центрів вважають однією з основних причин спалаху коронавірусу на Прикарпатті.

Голова Івано-Франківської обласної державної адміністрації Андрій Бойчук 22 лютого спільно з керівництвом Національної поліції в області та Держпродспоживслужби відвідали гірськолижний курорт “Буковель”.

Раніше посадовці розглянули питання про джерела виникнення захворюваності в районах області, серед яких визначили також великі туристично-відпочинкові центри як місця масових скупчень людей.

Про це сьогодні, 23 лютого, інформує прес-служба Івано-Франківської ОДА.

Як зазначив Андрій Бойчук, саме тісне спілкування, недотримання маскового режиму, соціальної дистанції є причинами стрімкого поширення коронавірусного захворювання.

«Протягом останніх тижнів ми спостерігаємо різке збільшення кількості хворих на COVID-19. Область лідирує за щоденним добовим приростом осіб зі встановленим діагнозом коронавірусу. Найбільше таких хворих фіксують у м. Яремче, Надвірнянському, Богородчанському районах та обласному центрі, – розповів Андрій Бойчук. – Саме тут впродовж новорічно-різдвяних свят були найбільші скупчення людей. Зараз ми маємо докласти всіх зусиль, щоб перервати ланцюг розповсюдження хвороби, зокрема, змушені запровадити суворіші карантинні заходи».

Під час спілкування було обговорено роботу готельно-ресторанного бізнесу району в умовах пандемії. Зокрема, з керівницвом «Буковелю» визначили основні напрямні роботи курорту під час карантину:

– закриття для відвідувачів ресторанів, барів та кафе;

– створення на гірськолижних трасах та підйомниках спеціальної інфраструктури для забезпечення дотримання карантинних вимог відпочивальниками;

– дотримання мешканцями готелів соціальної дистанції та суворого маскового режиму;

– широке інформування відпочиваючих про карантинні заходи.

Читайте також:
Офіс президента назвав “Буковель” причиною спалаху коронавірусу на Прикарпатті

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*