понеділок , 01.03.2021

У Польщі можуть змінити вирок для бізнесменки, яка вивезла тіло українця до лісу

Окружний суд у Познані розпочав розгляд апеляції у справі працедавці, яка вивезла тіло мертвого працівника-українця до лісу.

Захист жінки стверджує, що вирок суду першої інстанції є надто суворим та просить виправдати дії власниці фірми, де працював українець, повідомляє Yavp.pl з посиланням на epoznan.pl.

Натомість прокуратура також не задоволена попереднім рішенням суду й вимагає збільшення терміну покарання до 3 років позбавлення волі. Остаточне рішення має бути винесене 22 січня.

Нагадаємо, що 36-річний житель Снятинського району на Івано-Франківщині Василь Ч. працював на фірмі, яка займається виробництвом домовин у населеному пункті Новий Томишль (Великопольське воєводство). У день смерті йому стало зле на робочому місці, й він втратив свідомість. Однак власниця фірми заборонила викликати “швидку” й вивезла українця до лісу за понад 100 км від місця роботи.

Суд призначив їй покарання у вигляді 1 року та 10 місяців позбавлення волі. Крім того, їй заборонили протягом 8 років обіймати посади, які передбачають працевлаштування інших осіб, та вести підприємницьку діяльність, яка передбачає працевлаштування людей.

Читайте також:
Польська бізнесменка, яка вивезла франківця помирати у ліс, отримала два роки тюрми

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*