п’ятниця , 27.05.2022

На Прикарпатті за одного зайвого пасажира водій мікроавтобуса отримав 17000 гривень штрафу

17000 гривень штрафу – таке покарання призначив суд для водія мікроавтобусу “Фольксваген Транспортер”, який перевозив понаднормову кількість пасажирів.

Випадок трапився 2 листопада цього року на Прикарпатті. Між селищем Отинія Коломийського району та селом Старі Кривотули Тисменицького району патрульні поліцейські зупинили водія мікроавтобусу “Фольксваген Транспортер”, який перевозив більш як 9 пасажирів.

У салоні були присутні 10 пасажирів, тобто на 1 більше, ніж це передбачено технічною характеристикою автомобіля.

Відтак, патрульні склали на водій адмінпротол про порушення вимоги постанови КМУ № 641 від 22.07.2020р. п.п.2,п.11 зі змінами постанови КМУ від 13.10.2020 № 956. (на час карантину заборонено перевозити пасажирів більше, ніж є сидячих місць, передбачених технічною характеристикою автомобіля – ред.)

Водій у суді свою провину визнав, пояснивши, що на останніх сидіннях сіла жінка з дитиною, яких він спочатку не побачив.

Дослідивши матеріали справи, Коломийський міськрайонний суд визнав водія винним у скоєнні адміністративного порушення та призначив йому покарання у виглядів штрафу у розмірі 1000 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, що складає 17000 (сімнадцять тисяч) гривень.

Читайте також:
Понад 80 порушників – поліція Прикарпаття наклала перші штрафи на людей без масок

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*