середа , 25.05.2022

У жовтні прикарпатці витратили на нові авто 3 млн доларів – рейтинг моделей

Впродовж жовтня в Івано-Франківську та області придбали 100 нових автомобілів на загальну суму 3 млн доларів США.

Серед брендів найчастіше реєстрували автомобілі Kia. Минулого місяця на Прикарпатті придбали 16 таких автомобілів. Також популярними були Toyota і Renault. Частка цих трьох брендів склала 43% від загальної кількості продажів у регіоні, – інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на сайт з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Kia Sportage. Крім нього минулого місяця часто реєстрували Toyota RAV4 і Nissan X-Trail.

Минулого місяця на Прикарпатті зареєстрували 80 кросоверів, що складає 80% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 28%. Щодо цінових сегментів, то 17% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні впродовж жовтня в Україні зареєстрували 8,4 тис. нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто склала 260 млн доларів США. Серед найдорожчих авто, які купували українці минулого місяця – один Rolls-Royce Cullinan, Aston Martin DBX, по одному Bentley FlyingSpur та Continental GT. Також минулого місяця зареєстрували один BMW 8-Series Coupe, чотири Mercedes-Benz AMG-GT 4-Door, сімнадцять Mercedes-Benz G-Class.

Нагадаємо, впродовж січня-вересня поточного року в Івано-Франківську та області придбали 800 нових автомобілів на загальну суму 22 млн доларів США.

Читайте також:
З початку року прикарпатці витратили на нові авто 22 млн доларів

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*