середа , 25.05.2022

З початку року прикарпатці витратили на нові авто 22 млн доларів

Впродовж січня-вересня поточного року в Івано-Франківську та області придбали 800 нових автомобілів на загальну суму 22 млн доларів США.

Серед брендів на Прикарпатті найчастіше купували Renault. За 9 місяців зареєстрували 165 авто цього бренду.

Також прикарпатці часто обирали Toyota (145 авто) і Nissan (55 авто), – йдеться у рейтингу сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Найпопулярнішою моделлю був кросовер Renault Duster. Крім нього у регіоні часто реєстрували Toyota RAV4 і Kia Sportage.

З січня по вересень зареєстрували 650 кросоверів, що складає 82% від загального обсягу авторинку регіону. Частка машин з дизельними силовими агрегатами склала 31%. Щодо цінових сегментів, то 19% – автомобілі вартістю понад 35 тис. доларів США без врахування вартості додаткового обладнання.

Загалом в Україні за вказаний період придбали майже 60 тис. нових автомобілів на загальну суму 1,8 млрд доларів США. Найбільше автомобілів зареєстрували у липні, коли українці придбали понад 8 тис. авто. Найважчим місяцем для автодилерів був квітень. Через карантинні обмеження в Україні в цей місяць зареєстрували лише 3,7 тис. нових автомобілів.

Нагадаємо, у першому півріччі на Прикарпатті придбали 480 нових автомобілів. Загальна сума витрат на покупку цих авто тоді склала 13 млн доларів США.

Читайте також:
Прикарпатці за місяць купили нових авто на 3 мільйони доларів – рейтинг моделей

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*