середа , 27.01.2021

На Бурштинській ТЕС через технічні несправності відключали два енергоблоки

У п’ятницю, 27 листопада, Бурштинська ТЕС зупиняла три енергоблоки. Два з них – через технічні несправності.

Про це повідомила пресслужба ДТЕК Західенерго.

“Сьогодні зранку ДТЕК Бурштинська ТЕС була змушена зупинити пускові операції енергоблоку №6 через виявлення свища на економайзері котла. В той же час було виявлене іскріння щіткового апарату турбогенератора енергоблоку № 11. Енергетики досить швидко усунули технічні зауваження, які можуть виникати на будь-якому обладнанні. Енергоблок № 6 знову почав виробляти електроенергію о 16.27, а енергоблок № 11 – о 18.56 в ОЕС України”, – поінформували в ДТЕК.

Такі аварійні зупинки енергоблоків №11 та №6 збіглися з плановим ремонтом енергоблоку №3, який напередодні погодив НЕК Укренерго.

Відновлювальні роботи не вплинули на забезпечення мешканців енергоострова світлом та теплом, запевнили на станції. І додали, що свищі та інші незначні технічні перешкоди – явище звичне для будь-якого генеруючого обладнання. “Найголовніше – це швидко впоратися з причинами аварійних зупинок та увімкнути енергоблоки в мережу, що і зробили енергетики Бурштинської ТЕС”, – зазначили в пресслужбі.

В цей самий день у мережі з’явилися фото, на яких фіксували темний дим із труб станції, – люди запитували, що сталося.

“Найкращі фільтри на 10, 5, 7, ну і 12 блоці… найгірші на 2-3, 4, 1…. чорний дим, який валив протягом цих останніх 2 днів, показував добре роботу очисної системи в цілому”, – прокоментував повідомлення ДТЕК і фото в групі Бурштинський екологічний канал його адмін, спеціаліст у вимірювальній апаратурі Олексій Олійник.

Читайте також:
На Прикарпатті у видобувачів річкового піску вилучили вантажівку та екскаватор (ФОТО)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*