субота , 21.05.2022

Взяв 4000 доларів: у Франківську затримали свіженького хабарника (ФОТО)

Служба безпеки України затримала на хабарі начальника Івано-Франківського обласного бюро судово-медичної експертизи.

Посадовець вимагав 4 тисячі доларів у підлеглого за підвищення по посаді

Оперативники спецслужби встановили, що посадовець вимагав 4 тисячі доларів у підлеглого за підвищення по посаді. Для отримання грошей як посередника керівник залучив іншого працівника установи.

Про це сьогодні, 15 жовтня, повідомили у прес-службі Управління Служби безпеки України в Івано-Франківській області.

Оперативники СБ України затримали зловмисників згідно зі ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України під час отримання частини суми. У ході обшуків за місцями проживання фігурантів правоохоронці вилучили всю суму неправомірної вигоди.

Затриманим повідомлено про підозру у вчиненні злочину, передбаченого ч. 3 ст. 368 (прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою) Кримінального кодексу України.

Показово, що у судових органах уже розглядається справа, розпочата у 2018 році за матеріалами СБУ, за обвинуваченням керівника обласного бюро судово-медичної експертизи у вчиненні аналогічних злочинів.

Досудове розслідування у кримінальному провадженні здійснює відділ з розслідування особливо тяжких злочинів СУ ГУ НП в Івано-Франківській області під процесуальним керівництвом Івано-Франківської обласної прокуратури.

Читайте також:
Франківські поліцейські допомогли затримати хабарників із сусідньої області

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*