середа , 25.05.2022

Негода у Франківську: дороги залило водою, людей рятували із затопленого автомобіля (ФОТО)

У суботу, 26 вересня, близько 20:30 на території Івано-Франківської області та міста Івано-Франківськ спостерігались інтенсивні опади.

Внаслідок негоди відбулося підтоплення вулиць, проїжджих частин автомобільних доріг та підвальних приміщень об’єктів різної форми власності.

Про це інформують в управлінні ДСНС України в Івано-Франківській області.

Для надання допомоги населенню підрозділами пожежно-рятувальної служби було здійснено 15 виїздів, під час яких з підтоплених ділянок було відбуксировано 7 транспортних засобів, в яких перебувало 10 осіб.

Зокрема, в місті Івано-Франківськ на вулиці Надрічна врятовано 2 осіб із затопленого легкового автомобіля. На вулиці Івасюка відбулось підтоплення стічними водами проїжджої частини автодороги. Рятувальники допомагали буксирувати мікроавтобус.

Проведено відкачування води з 3 підтоплених підвальних приміщень, загальним об’ємом 120 м.куб. З проїжджих частин автомобільних доріг прибрано 4 повалених вітром дерева.

Всього від Управління ДСНС України в Івано-Франківській області було задіяно 62 чоловік особового складу та 16 одиниць техніки.

Один коментар

  1. Осінь бере своє

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*