понеділок , 17.06.2024

“Івано-Франківськгаз збут” повідомляє ціну природного газу в жовтні

До уваги побутових споживачів – клієнтів ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут”

Ціна природного газу для побутових споживачів у жовтні складатиме 6,77961 грн за 1 м³ з урахуванням ПДВ, що дорівнює 0,6367661 грн/кВт*год (на основі даних про значення вищої теплоти згорання за період з 1 по 24 число місяця, отриманих від Оператора ГРМ).

Експерти прогнозують, що в Україні газ з вересня по грудень 2020-го подорожчає від 5,4 до 7 грн за кубометр. За даними Асоціації постачальників енергоресурсів, ціна на газ для населення зростатиме й далі, адже зростає ціна на європейських хабах.

“У серпні ціна контрактів на вересень уже становила 5,5-5,8 грн за кубометр з урахуванням транспортування до кордону України. Але ціна змінюється щодня. Ближче до грудня ми вже бачимо ціну контрактів понад 7 грн за кубометр”,– резюмує голова Асоціації Артем Компан.

У клієнтів ТОВ “Івано-Франківськгаз Збут” ще є час до 30 вересня включно запастись газом на опалювальний сезон за фіксованою— 5,49 гривень за кубометр. Для цього потрібно взяти участь в акції “Твоя енергонезалежність”.

Подати заявку на участь в акції можна в Особистому кабінеті на сайті 104.ua, за телефоном Контакт-центру 0342 76 63 04, в Центрах обслуговування клієнтів чи у відділеннях «Івано-Франківськгаз Збут».

З деталями акції можна ознайомитись на офіційному сайті ТОВ «Івано-Франківськгаз Збут».

Один коментар

  1. Ніяк нажертися не можуть