неділя , 26.09.2021

Вимагають ремонту: прикарпатці другий день блокують дорогу на Богородчанщині

На Прикарпатті жителі Дзвиняцької ОТГ другий день поспіль перекривають автошлях Р-38 Богородчани-Гута, поблизу села Глибівка

Селяни вимагають відремонтувати дві місцеві дороги на ділянках Дзвиняч-Росільна та Росільна-Космач-Солотвин, інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на Суспільне.

Із проханням про ремонт доріг жителі Дзвиняцької ОТГ неодноразово зверталися до влади. Учасниця перекриття Ірина Петришин розповідає, що вони мітингували під облдержадміністрацією і зустрічалися із її очільниками. Чиновники обіцяли відремонтувати дороги, але цього не зробили.

“Люди попереджали з самого початку, що це буде. Це вже тягнеться четвертий місяць, обіцянки: завтра, у понеділок, 15-го… Сьогодні (сьомого серпня-ред.) тут люди чекають голову ОДА та директора ДП “Дороги Прикарпаття” Андрія Сазонова”, – розповідає Ірина Петришин.

Аби привернути увагу до проблеми, протестувальники хочуть блокувати ще одну дорогу державного значення Івано-Франківськ-Надвірна.

“Ми плануємо перекрити дорогу у Мочарах, де йде сполучення на Надвірну, на Закарпаття – “Івано-Франківськ-Надвірна”. Поки влада нас не почує, люди намірені стояти конкретно до останнього “, – заявляє учасник акції Іван Василів.

У перший день блокування дороги до Глибівки приїхали голова Богородчанської райдержадміністрації Дмитро Мариневич і заступник директора ДП “Дороги Прикарпаття” Роман Сілецький. Зустрічі не мали результату – протестувальники не погодились із пропозиціями чиновників. Ірина Петришин говорить, що частковий ремонт не виправить критичного стану доріг.

“Нас у рази більше-більше і більше, люди підїжджають далі, не знаю, певно, ціла громада буде тут”, – додає Ірина Петришин.

Читайте також:

Пікетувальники перекрили дорогу Богородчани – Гута

Один коментар

  1. Віктор

    Всі дороги потрібно ремонтувати

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*