субота , 25.09.2021

У школах помаранчевої зони вчителі будуть проводити уроки в захисних щитках

У новому навчальному році в зонах зі сприятливою епідемічною ситуацією вчителі зможуть викладати без маски

Але в школах помаранчевої зони викладачі повинні носити захисний екран для обличчя.

Про це повідомив головний санітарний лікар країни Віктор Ляшко на освітянському форумі “Освіта в умовах пандемії: як організувати навчальний рік 2020-2021”.

“Учні і вчителі в заклад освіти заходять обов’язково в масці, яка покриває рот і ніс обов’язково. В класі дозволяється бути без масок. Стосовно сьогоднішніх рекомендацій: вчителі повинні бути в масках і впродовж уроку, але ми змінимо норму.

Вчителям буде дозволено викладати без маски на обличчі. У той же час у помаранчевій зоні ми дамо рекомендацію вчителям одягати захисний щиток, який прозорий і дозволяє передавати емоції, щоб не порушувати освітній процес”, – зазначив Ляшко.

Також він нагадав, що в червоній зоні школи будуть закриті. Рекомендації, які сьогодні затверджені, будуть переглядатися і змінюватися.

“На наступному тижні планується глобальна конференція Всесвітньої організації охорони здоров’я, ЮНІСЕФ, до яких залучаються міністерства охорони здоров’я. Там також будуть розглядатися питання підготовки до нового навчального року в умовах пандемії. Саме за результатами цієї глобальної конференції ми оцінимо доцільність перегляду наших рекомендацій”, – сказав Ляшко.

Читайте також:

Школи у “червоній зоні” закриватимуть на двотижневий карантин

Один коментар

  1. можна і дистанційно. діти це саме головне

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*