четвер , 23.09.2021

Стало відомо, які авто купували прикарпатці у липні – рейтинг

Минулого місяця в Івано-Франківську та області зареєстрували 120 нових автомобілів.

Івано-Франківськ купити автомобіль

Загальна сума витрат на покупку нових авто в регіоні становила 3,5 мільйони доларів. Лідером продажів став французький бренд Renault.

На Прикарпатті зареєстрували 35 автомобілів цієї марки на суму 540 тисяч доларів без врахування вартості додаткового обладнання.

В трійку найпопулярніших марок увійшли Toyota і Skoda, – повідомляє Панорама з посиланням на сайт з продажу автомобілів RST.ua.

У рейтингу моделей на першому місці минулого місяця у регіоні був кросовер Renault Duster. Крім нього були популярними Skoda Kodiaq і Hyundai Tucson.

Серед усіх зареєстрованих авто 88% склали кросовери. 35% – машини з дизельними двигунами, а середній об’єм мотора становив 2 тисячі сантиметрів кубічних.

Загалом впродовж липня в Україні зареєстрували понад 8,3 тисяч нових автомобілів на суму 260 мільйонів доларів. Цей показник вищий на 10% ніж за аналогічний період минулого року. У липні реєстрували й автомобілі преміум-класу, серед яких Aston Martin DBS, BMW 8-Series Coupe , два Mercedes-Benz GT-Class AMG,  чотири Porsche 911 та шістнадцять Land Rover Range-Rover.

Нагадаємо, впродовж січня-червня 2020 року в Івано-Франківську та області придбали 480 нових автомобілів. Кожна з цих машин в середньому коштувала 27 тисяч доларів. Сума витрат у першому півріччі в регіоні склала 13 мільйонів доларів.

Читайте також:
На Прикарпатті ввели тимчасові обмеження руху для вантажівок

Один коментар

  1. І Українці бідні ….

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*