п’ятниця , 17.09.2021

Ціна питання — 329 мільйонів: на Прикарпатті три фірми борються за право побудувати авторозв’язку

Документи подали три учасники: ТОВ “БК “Адамант”, ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” та ТОВ ПБС

Завершився прийом документів на участь у тендері на першу чергу будівництва моста через Бистрицю-Солотвинську, тобто спорудження транспортної розв’язки в районі вулиць Хіміків–Надрічна.

Документи подали три учасники: ТОВ “БК “Адамант”, ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” та ТОВ ПБС.

Нагадаємо, управління капітального будівництва міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 329 690 000 млн грн. Аукціон планують провести 29 вересня, інформує Панорама Прикарпаття з посиланням на Курс.

Тендер на будівництво транспортної розв’язки в Івано-Франківську оголосили вже вдруге. Перший тендер на будівництво розв’язки УКБ оголосило у квітні минулого року. Всі три учасники брали участь у тендері і попереднього разу.

Як і минулого разу, ТОВ “Мостобудівельний загін №112” та будівельна компанія “Адамант” надали довідки, що планують залучати одного й того самого інженера-проєктуальника – Дітковського Сергія Леонідовича, що може свідчити про змову між ними.

Будівництво моста передбачає три черги: перша – будівництво розв’язки в районі вулиць Хіміків – Надрічна, друга – будівництво під’їзної дороги з вулиці Хіміків, третя – спорудження самого моста.

Роботи почали з кінця – з третьої черги. На початку липня 2017 року управління капітального будівництва (УКБ) міськвиконкому оголосило тендер з очікуваною вартістю 206,6 млн грн.

Найнижчу ціну тоді запропонувала фірма “Мостобудівельний загін №112”  – 120 млн грн і виграла тендер.

Вже через рік, 3 жовтня 2018 року, міське УКБ укладає угоду з ТОВ “Мостобудівельний загін № 112” про додаткові роботи з будівництва мосту на 58,35 млн грн.

Один коментар

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*