субота , 25.09.2021

Семеро хворих на одному весіллі: в ОДА розповіли деталі спалаху коронавірусу в Городенці

На весіллі було 44 людини, 14 осіб звернулися до лікарів

Сьогодні, 3 липня, голова Івано-Франківської обласної держаної адміністрації Віталій Федорів розповів про спалах коронавірусу в Городенці.

Нагадаємо, що це трапилось після весілля. На святі один з гостей був хворий. Далі випадки інфікування COVID-19 виявили серед гостей.

Керівник області зазначив, що після заходу 14 осіб звернулось до лікарів. 7 отримали позитивні результати ПЛР-тестування. У загальному на весіллі були присутні 44 людини.

Також Федорів додав, що спалахи хвороби є в Косівському та Верховинському районах. Багато людей хворіє в Коломийському та Тлумацькому районах. Найбільше інфікованих надалі в Івано-Франківську та Тисменицькому районі.

“Показники зростають щодня. Тенденція йде до збільшення. До параметрів послаблення нам далеко. Фактично, ми у понад два рази перебільшуємо норматив, який дозволяє послаблювати карантин”, – зазначив Федорів.

Нагадаємо, що станом на 9:00 3 липня в Україні зафіксували 46 763 лабораторно підтверджені випадки COVID-19, з них 1212 летальних, 20 558 пацієнтів одужало. За добу виявили 876 нових випадків.

Читайте також:

У Городенці через весілля стався спалах коронавірусу

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*