четвер , 06.08.2020

У Городенці через весілля стався спалах коронавірусу

У містечку після святкування весілля збільшилася кількість хворих на COVID-19

Про це у студії Суспільного повідомив начальник Управління державного нагляду за дотриманням санітарного законодавства Держпродспоживслужби в області Віталій Фіглевський.

За його словами, на святі один з гостей був хворий. Після весілля випадки інфікування коронавірусом виявили серед гостей.

Віталій Фіглевський каже, що це є однією із причин посилення карантинних обмежень.

“Найсерйозніші порушення – це ті, які призводять до спалахів хвороби, а це – масові заходи. Зараз в області та в Україні бачимо, що є підвищення захворювання. Наша мета – не дозволяти чи забороняти. Наша мета – знайти суспільний діалог, щоб і бізнес не страждав, і громадяни були задоволені. Але щоб при цьому не росла захворюваність, щоб люди не потрапляли в лікарні і не помирали. Має бути межа. Ця межа – це заборона проведення масових заходів більше десяти чоловік”, – сказав Віталій Фіглевський.

Держслужбовець розповів, що працівники Держпродспоживслужби в області проводять перевірки з першого травня, коли після карантину відкрилися ринки. Станом на друге липня на Прикарпатті провели 4 201 обстеження. Всього виявили 1 542 порушення. Під час перевірок склали 231 протокол та 1 391 припис. У 115 випадках проінформували органи місцевого самоврядування, а у 42 – поліцейських.

Віталій Фіглевський повідомив, що найбільше порушень виявили у закладах громадського харчування – 48%.

“У кожному другому закладі громадського харчування зафіксували порушення санітарних вимог та порушення правил карантину”, – додав Віталій Фіглевський.

Читайте також:

У міського голови Коломиї та його заступника виявили коронавірус

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*