субота , 08.08.2020

На Прикарпатті виявили четверту жертву червневої стихії

Через паводок чоловіка вразило струмом у затопленому підвальному приміщенні

Ще до вчора йшлося про три жертви стихії – жінку з Дземброні,чоловіка та жінку, які в автомобілі потонули у річці Білий Черемош. Четверта людина, життя якої забрала стихія, – чоловік із селища Ворохта Яремчанської міської ради.

Цю інформацію підтвердив селищний голова Микола Йосипчук. За його словами, чоловік загинув на початку паводку – 21-го червня, пише Панорама Прикарпатття з посиланням на Суспільне.

“Через довготривалі дощі вода підтопила підвальне приміщення його домогосподарства. Він зайшов у приміщення, в котельню, і його вразило струмом, – розповідає Микола Йосипчук. – Ми підготували всі документи, склали відповідні акти, є висновки поліції, протокол виїзду пожежної частини, бо спочатку там було задимлення і на місці працювали пожежники. Фактично вони виявили чоловіка без свідомості, який лежав у воді. Ми, як селищна рада, подали документи до яремчанської комісії, інформацію внесли у реєстри. Ці реєстри сформують і подають на область. Ми вжили заходів і подаємо цього чоловіка як жертву стихії”.

Начальник департаменту соціальної політики облдержадміністрації Володимир Корженьовський сказав, що йому відомо про цей випадок. Зараз в департаменті чекають на висновки районних комісій, щоб виплачувати людям компенсації.

“Поки що в нас рішень комісій немає. Вони ще формують документи та передадуть нам. Ще немає документів по жодній жертві, але, думаю, що сьогодні-завтра будуть. Комісії сформують склад сім’ї загиблих, складуть протоколи. Ми стараємося якомога швидше працювати, щоб люди швидше отримували матеріальну допомогу. Ми готові виплачувати”, – зазначив Володимир Корженьовський.

Читайте також:

Паводок був неминучий: еколог назвала справжню причину повеней на Прикарпатті

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*