неділя , 26.09.2021

На Прикарпатті накрили порнографічних «бізнесменів»

В Івано-Франківській області викрили групу осіб, які розповсюджували предмети порнографічного характеру (ч. 3 ст. 301 КК України)

Фігуранти через створені ними акаунти в соціальній мережі та інтернет-месенджери за грошову винагороду розповсюджували матеріали порнографічного характеру. Попередньо встановлено, що вказаний протиправний контент містить ознаки дитячої порнографії. Отримані від такої діяльності кошти зловмисники перераховували на електронні гаманці та власні банківські карти, інформує пресслужба обласної прокуратури.

За результатами проведених слідчих розшукових дій вилучено комп’ютерну техніку, мобільні телефони, сім-карти, флеш-носії, банківські картки, чорнові записи, а також інші докази, що вказують на причетність фігурантів до вчинення інкримінованих їм злочинів.

Наразі вирішується питання щодо повідомлення особам про підозру та проводяться першочергові слідчі дії, спрямовані на встановлення всіх обставин учинення кримінального правопорушення, а також причетних до протиправної діяльності осіб.

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*