четвер , 25.04.2024

Арбітра матчу “Інгулець” – “Прикарпаття” не будуть відлучати від футболу

Комітет арбітрів обмежився штрафними санкціями

Арбітр матчу 24-го туру Першої ліги “Інгулець” – “Прикарпаття” Іван Бондар, який допустив грубі помилки в цій грі, продовжить кар’єру професійного судді.

Комітет арбітрів УАФ провів аналіз роботи рефері в цьому поєдинку і не виявив корупційної складової в його діях.

Утім, штрафних санкцій та “останнього китайського попередження” Бондар теж не уникне, але все ж знову зможе працювати на матчах ПФЛ і УПЛ, оскільки є одним із найдосвідченіших арбітрів.

Раніше повідомлялося, що комітет арбітрів визнав, що Іван Бондар допустив відразу дві грубі помилки, які вплинули на результат зустрічі.

Спочатку рефері помилково дав другу жовту картку Владиславу Семотюку на 53-ій хвилині за симуляцію, а на третій компенсованій хвилині Бондар помилково призначив пенальті у ворота “Прикарпаття”, яке і вирішило результат зустрічі – 1:0 на користь “Інгульця”.

Голова комітету арбітрів Лучано Лучі написав Івану Бондарю лист, в якому вказав на його помилки та повідомив про можливі санкції до цього судді аж до довічної дискваліфікації.