субота , 08.08.2020

«Прикарпаття» поступилося через суддю, і тепер його можуть дискваліфікувати

На наступному засіданні Комітету арбітрів висуватимуть пропозицію відсторонити арбітра від роботи на матчах професійних команд

Для господарів поєдинок складався важко – “Прикарпаття” грало від оборони, нав’язавши суперникові жорстку гру з великою кількістю фолів.

Вже за перші пів години гри двоє гостей побачили перед собою жовте світло, і на додачу гірчичник був показаний ще й наставнику – Ковалюку, пише Панорама Прикарпаття з посиланням на UA-Футбол.

Але такі жертви того варті – “Інгулець” провів перший тайм на голодному пайку, ні разу не потривоживши Остапа Вульчина. Більш того, могли гості претендувати на пенальті, але після стику Борисевича і Кучеренка був призначений кутовий на користь “Прикарпаття”. Спірне рішення…

Січінава прийде – моменти принесе. Забивний форвард з’явився на початку другої половини й мав два непогані шанси. Але спочатку захисник гостей посмів перешкодити бомбардирові забити свій 17-й гол, а після – йому просто не вистачило точності.

Далі гості, з невеликої подачки арбітра, залишилися в меншості. Володар жовтої картки Семотюк поборовся корпус в корпус із захисником і впав у штрафному. Суддя вирішив нагородити його другим гірчичником, достроково відправивши в роздягальню. Пенальті в такому епізоді ставити не було за що, але чи тягнуло це на таке покарання? Наша думка – скоріше ні, ніж так. За емоції також був вилучений наставник “Прикарпаття”.

Отримавши чисельну перевагу, “Інгульцю” легше не стало. Вони володіли перевагою і часто створювали моменти, але головна мета, у вигляді забитих голів, їм так і не корилась.

Про контратаки гості навіть думати не сміли, їх задача на кінцівку була очевидна – утримати нульову нічию. Вони практично витримали. Але Січінава на останній хвилині зачепився об себе в штрафній, і його клуб отримав право на пенальті. Загальському було все одно на спірне рішення і виконав вирок він ідеально – 1:0.

Практично відразу пролунав фінальний свисток. Перемога господарів і величезна кількість питання після неї. Що ж, чекаємо VAR на матчах Першої Ліги. А поки, “Інгулець” зберігає за собою перший рядок і паралельно залишається головним претендентом на вихід в УПЛ.

Як раніше писала Фіртка, вчора, 16 липня, “Прикарпаття” поступилось “Інгульцю” через грубі помилки судді Івана Бондара.

Як повідомляє “Профутбол”, Комітет арбітрів визнав, що Іван Бондар припустився двох грубих помилок під час гри “Інгулець” – “Прикарпаття”.

Перша помилка: на 53 хвилині гри Бондар помилково дав другу жовту картку гравцю “Прикарпаття” Владиславу Семотюку.

Другою помилкою арбітра називають призначений пенальті у ворота “Прикарпаття” на другій компенсованій хвилині гри.

Крім того, глава комітету арбітрів УАФ Лучано Лучі написав Бондарю лист, в якому вказав на його помилки та повідомив, що на наступному засіданні Комітету висуватимуть пропозицію відсторонити арбітра від роботи на матчах професійних команд.

«Прикарпаття» вдома мінімально поступилося одеському «Чорноморцю»