неділя , 17.01.2021

На Франківщині в Галицькому парку народилося дитинча муфлона (фото)

За час карантину Центр реабілітації тварин Галицького природного парку поповнився новими жителями — дитинчам муфлона, яке народилося на Великдень, трьома травмованими лелеками та лелеченям

30-го травня парк відкрили для відвідувачів. Працівники парку достеменно не знають, хлопчик це чи дівчинка. До цього часу в парку народжувалися тільки самці, інформує Суспільне.

Живе стадо муфлонів в одному вольєрі з оленями. Муфлони травоїдні. Тому сіно, трава і зернові – їхній основний раціон.

Окрім муфлона, в період карантину в Галицькому природному парку з’явилося троє лелек, у яких травмовані крила, та маленьке лелеченя, що випало з гнізда. Цих пернатих у парку найбільше. Для них облаштували окремий вольєр. Полетіти у вирій вони не можуть через травму, тому для них збудували будиночок-зимівник.

“Є лелеченя, зараз воно знаходиться в домашніх умовах, тому що там потрібна відповідна температура і більш частіше годування. Троє дорослих лелек поступили з травмами крила. Це особини, які не можуть і літати, і будуть знаходитися у нас пожиттєво”, – розповідає лікар ветмедицини Галицького природного парку Олег Романів.

Відвідувачка Іванна Семчук разом з дітьми та чоловіком приїхали вперше у Галицький природний парк. Кажуть, що це не останній їхній візит.

“Давно чули про цей національний парк, але ніяк не було нагоди приїхати. Я думаю, що нашим дітям точно вистачило вражень”, – ділиться франківка Іванна Семчук.

У Галицькому природному парку не працюють екскурсоводи. Також зачинені відпочинкові місця. Продають квитки групам не більше восьми людей.

Від початку року парк відвідала одна тисяча 600 людей. З 30-го травня подивитися на тварин прийшло близько півтора десятка відвідувачів.

Читайте також: На Прикарпатті розквітло 25-гектарове ромашкове поле (фото)

Додати коментар

Your email address will not be published. Required fields are marked *

*