понеділок , 17.06.2024

У водія з Прикарпаття, який їхав з пасажирами до Англії, забрали мікроавтобус

У вівторок, 4 лютого, у пункті пропуску «Порубне-Сірет» митного поста «Вадул-Сірет» співробітники Буковинської митниці Держмитслужби припинили чергову спробу незаконного переміщення тютюнових виробів.

митний контроль

Цього разу сигарети приховали у спеціально виготовлених тайниках, розміщених на дні каркасів сидінь, в спеціально виготовленій у формі подвійного дна металевій пластині, заклеєній по периметру силіконом, а також в порожнинах спинок сидінь, інформує Буковинська митниця Держмитслужби.

Мешканець Івано-Франківщини, який разом з іншими пасажирами прямував цієї ночі у якості водія транспортного засобу «MERCEDES-BENZ SPRINTER 311 CDI» до Великобританії, для проходження митного контролю обрав смугу руху «зелений коридор».

Такими діями громадяни засвідчили відсутність товарів для декларування. Однак, враховуючи результати аналізу ризиків, під час здійснення митного контролю у митників виникла підозра щодо наявності в автомобілі товарів, що переміщуються з приховуванням від митного контролю.

Згідно з рішенням митного органу транспортний засіб з громадянами було скеровано на смугу руху “червоний коридор”, де під час поглибленого огляду працівники митниці виявили приховані 277 пачок сигарет.

Таким чином, вчинено дії, спрямовані на незаконне переміщення через митний кордон України товару шляхом використання способів та засобів, що утруднюють його виявлення.

За даним фактом у відношенні порушника митних правил складено протокол за ч.1 ст.483 Митного кодексу України, відповідно до якого, тютюнові вироби марок «Marlboro», «Parliament Aqua Blue» та «Parliament Super Slim» загальною вартістю понад 14,5 тис.грн. та транспортний засіб 2004р.в., попередньо оцінений у 200 тис.грн., вилучено. Рішення – за судом.

Читайте також:
У Польщі почали судити водія з України: його пасажирку вбили двері буса