вівторок , 18.06.2024

Евакуація з Китаю: розпочалася реєстрація на спецрейс до України (ФОТО)

Літак, який евакуюватиме 48 українців і 29 іноземців із китайського міста Ухань, де був спалах коронавірусу Covid-2019, приземлився в місці призначення.

Про це повідомив секретар РНБО Олексій Данілов, пише Українська правда.

“Щойно український літак приземлився в місті Ухань у провінції Хубей, який забере 48 українців і 29 іноземних громадян.

Ті, хто потрапили в епіцентр спалаху хвороби, зможуть вилетіти з Китаю. На борту досвідчена команда медиків. Впевнений, переліт буде комфортним і спокійним. З нетерпінням чекаємо на рідній землі!”. – зазначив Данілов.

За даними посольства України в Китаї та Монголії. українці та іноземці, яких евакуюють з Китаю через коронавірус Covid-2019, вже проходять реєстрацію на спецрейс авіакомпанії SkyUp.

Пасажири українського рейсу в обов’язковому порядку проходять санітарний контроль на предмет виявлення ознак захворювання на коронавірус.

Нагадаємо, 19 лютого, в китайське місто Ухань вирушив літак для евакуації громадян України і іноземців з країн, які звернулися за допомогою.

Наразі відомо, що наш літак забере громадян із Норвегії, Ізраїлю, Білорусі, Іспанії, Чорногорії, Аргентини, Домініканської Республіки, Еквадору, Коста-Ріки, Панами та інших країн.

евакуація з Китаю

Читайте також:
За 100 кілометрів від Франківська – евакуйованих українців з Китаю можуть привезти у відомий санаторій